Naše značky

Značky na ktorých sa aktívne podielame

Nomad

NOMAD MINUS VIRUS ®* je prenosný produkt s antivírusovými a antibakteriálnymi vlastnosťami. Netoxický a úplne bezpečný výrobok, ktorý rešpektuje životné prostredie a potravinový reťazec.

NOMAD MINUS VIRUS ® * s ergonomickým dizajnom funguje samostatne a potichu, je účinný v interiéri na maximálnej ploche 15m2, čo predstavuje dostatočnú ochranu plochy, ako je obývačka, spálňa, kuchyňa atď.

Emma & Nella

Emma & Nella Technology predstavuje pokročilé riešenie dekontaminácie vzduchu. Ide o celkom novú cestu, ako vzduch nielen vyčistiť, ale doslova vyrobiť nový. Nečistoty neumiestňuje do filtrov, kvôli čomu nemusíte vyprázdniť priestory ako pri čistení ozónom alebo UVC žiarením.

Technológia Emma & Nella je jediná dostupná technológia, ktorá je schopná vytvoriť z kontaminovaného vzduchu čistý. Využíva na to replikáciu prírodného procesu mineralizácie – transformácie organických molekúl na anorganické.

Celý proces je možné zhrnúť do 3 hlavných bodov:
1, Rozklad kontaminantov
2, Rekombinácia a mineralizácia
3, Čistý vzduch

Air Tower

AIR TOWER je moderná vzduchová čistička so zameraním na efektivitu a dokonalú čistotu vzduchu. Vďaka jednoduchému dizajnu v severoeurópskom štýle sa hodí do každého interiéru. Celý vzduchový kanál je uzavretý, čo spolu s 360-stupňovým rýchlym prívodom vzduchu a výstupom vírivého obehu zvyšuje účinnosť jednorázovej filtrácie zariadenia.

AIR TOWER je vybavená 360-stupňovou kruhovou integrovanou účinnou kompozitnou filtračnou mriežkou, vymeniteľným UV-C svetlom fotokatalýzou a plazmovým ionizátorom, modulom 3-vrstvovej filtrácie, sterilizačným systémom a duálnym režimom aktívneho a pasívneho čistenia. Tieto prvky spolu s vysoko presným senzorom častíc PM 2,5 a pachovým senzorom TVOC vo vnútri zabezpečujú dôkladnejšie a úplnejšie čistenie vzduchu.